Ettevõttest

Tark turundus - aastast 2020

Tark Turundus on loodud kogemuspõhisest vajaduse mõistmisest – toimiv internetiturundus väikeettevõttes vajab personaalset, ettevõttepõhist lähenemist. See vajab omakorda kinnistumiseks ja jätkusuutliku süsteemi tekkimiseks aega ning koostööd, sest nn „päris“ töö vajab samuti tegemist.

Eesmärk on, et intensiivse koostöö lõpuks on ettevõttel süsteemne ja jätkusuutlik internetiturundus, millega saab väikeettevõte ise hakkama.

Miks? Guugeldamine aitab, aga see mis toimib suurriigis ei kohaldu meie väikeriigiga. Ühepäevased koolitused aitavad, aga tihti ainult niikauaks kuni jätkub entusiasmi. Suured reklaamiagentuurid aitavad, aga on sageli kättesaamatult kallid või väikeettevõtte jaoks ebaefektiivsed. Eraldi palgal olev turundusinimene aitab, aga mikroettevõte ei saa seda ametikohta endale veel võimaldada.

Kuidas? Tark Turundus pakub personaliseeritud ja ettevõttesisest internetiturunduse konsultatsiooni- ja koolitusteenust keskendudes kahte tüüpi ettevõtetele:

  1. Väikeettevõtetele aastakäibega kuni miljon eurot ja kellel ei ole võimalik palgal hoida 100% koormusega turundusinimest.
  2. Alustavatele ettevõtetele (ettevõtjatele), kes vajavad tuge oma esimeste turundusressursside hoolikal suunamisel.

Kui eesmärk Sind kõnetas, siis võta julgesti ühendust ja leiame toimivad lahendused üheskoos! 

Tark Turundus OÜ / Kadri

Missioon

Luua personaalne ja süsteemne lahendus väikeettevõtetele, kes vajavad abi internetiturundusega toimetulekul nii, et see on päriselt jätkusuutlik ja rahaliselt võimalik.

visioon

Koolitada väikeettevõtete juhte üle Eesti nii, et müügiedu ei jääks enam kunagi vähese aja või piiratud ressursside pärast tegelikest võimalustest maha.

väärtused

  • pühendumus
  • läbipaistvus
  • koostöö
Scroll to Top